Listopad 2011

Konečně vidím

19. listopadu 2011 v 15:35 | Marry |  Víly
Konečně! Abych řekla pravdu je to dlouhodobé a víc než vidím bych řekla že slyším. Už to mám, celou tu dobu předtím to bylo jen takové že si tipuju co dělá a kde je, sice jsem tipovala vždy správně, ale nebylo to ono. Vlastně jsem to zjistila až díky kamarádce, která se snažila jak mohla a nešlo jí to. Upřímně jsem se o to delší dobu už ani nesnažila, a zdá se mi že jen díky tomu to zvládám. Už jsem to přijala za něco přirozeného a neměla jsem k tomu obrovský chtíč, protože někdy je právě ten chtíč největší problém.
Nejdříve jsem to nezvládala kvůli tomu že jsem si nevěřila, i kdybych cokoliv slyšela tak si to jen''vymýšlím'' a potom ta obrovská touha prozřít všechno zkazila, Tak moc jsem se snažila toho dosáhnout že jsem si tím okolo sebe vytvořila velmi silné bariéry které jsem překonávala přes pár(více) měsíců. Byly to měsíce nejistoty a věčných zklamání, ale i přesto mě popohnaly k tomuto pokroku. Za ty měsíce kdy jsem to přijala za něco... NE snového, NE nadpřirozené ale za něco absolutně normálního jsem si téměř všechny bariéry odbourala a vidím. Ani jsem se o to moc nesnažila. Všichni prý že musím cvičit a cviřit a cvičit a přesto u mně to platilo tak že jsem se nejdřív musela změnit uvnitř. Přesně jak jsem to před pár lety četla. Oni nám řvou do uší a my v nich máme špunty. Ty špunty si nejdříve musíme vyndat! Já je za ty skoro 2 roky vyndala a odvedla z mého dosahu. A nyní můžu říct že (téměř) slyším, vidím, cítím a vše s tím souvisejející také. Nejlépe asi cítím(jak nosem tak vnitřními pocity). Asi si říkáte jaktože cítím. Cítím v nějaké chvíle nádherné vůně odnikud přicházející. Mám zato že pochází bud'to od andělů nebo od víl.
A ted' k tomu jak jsem se odhalila. Kamarádka chtěla také komunikovat a tak jsem se zkusila zeptat víly jak jí mám pomoci. A zničeho nic mi do hlavy vklouzl nápad at' si k sobě vezme květinu a já jí položím otázku třeba z bylinek a ona mi odpoví díky radě víly. Fungovalo to! Také to zkuste je to vážně hodně účinné a téměř neuvěřitelné. Koukla jsem se na Lúmenčiného posla světla (mám ji v oblíbených) a vybrala jsem si bylinku o které budu chtít něco vědět a dám ji na výběr z a)b)c) Jak by taky ne a odpověděla správně, a já to chtěla zkusit taky. Chvilku jsem si s vílou povídaly o všem možném, nechala jsem ji at' píše za mne na klávesnici a poté jsem ji řekla at' mi řekne nějakou bylinku a až do ted' si pamatuji jaká to byla '' Šalvěj lékařská' a co se nestalo, kamarádka se mě zeptala přímo na tuhle bylinku. Já z toho byla hotová ''takže i budoucnost mi předpovídáš jo?'' a i přesto že o té bylince nevím vůbec nic jsem jí odpověděla správně. Nebo spíše Amélie(jméno víly) mi odpověděla správně. Moc ti děkuju za vše Amélko :)

Stop?

16. listopadu 2011 v 20:44 | Marry |  O mě a blogu

Ani náhodou!!

Určitě jste si všimli že mi to tu na blogu nějak stojí a tak jsem se rozhodla že se do toho zase opřu. Nepřestala jsem psát čistě z důvodu toho že nemám co, já mám jenom jsem na to neměla chut' ted' si raději užívám posledních nářeků přírody před (pro mě večným)- nevěčným spánkem. Zima je pro mě asi tak to nejhorší. Matka země umrzá do ledového klidu a mě z ní zbyde jen pár domácích rostlinek. Je to jako kdyby mi svět vzal to poslední o co bojuju.
Ale to jsem tak trošku odběhla od tématu. Chtěla jsem jen vzkázat že tohle není konec a že tento blog tu zůstane i kdybych do něj nic nepsala půl roku. Nemám ho ani tak moc pro ostatní jako pro sebe. Chci vidět jak se duševně vyvíjím po ta léta. Za nedlouho to již bude rok od vzniku jestli se nepletu. Musel by být hodně veliký problém aby byl blog zrušen ale já bych si asi tak stejně založila nový. Sice mě nebaví ta úvodní příprava, rozmist'ování článků, vytváření designu ale stojí to přeci jen za to!
Baví mě psát ale musím na tomít chut', která někdy přijde a někdy ne a ted' se u mě zastavila na kafíčko ;D Sice si moc nemyslím že by tento článek někdo četl ale pokud ano tak vám přeju dobrou noc ;)