Říjen 2011

Moudrost celestiského proroctví - online

13. října 2011 v 18:01 | Marry |  Knihy/Filmy
Hlavní hrdina se vydá do Peru hnán touhou poznat hlubší smysl života. Tuto touhu naplňuje skrze pátrání po Rukopise neznámého původu. Rukopis totiž podrobně popisuje, jakou cestou se bude civilizace v příštím tisíciletí ubírat a jak se bude dále vyvíjet společnost a kultura. Film na základě stejnojmené knihy Jamese Readfielda, který vydal tuto svou knihu ve Spojených státech nejprve vlastním nákladem v nevelkém počtu výtisků. Knížka vzbudila velký ohlas, lidé si začali Celestinské proroctví opisovat a kopírovat a jeho pověst a sláva záhy rostly geometrickou řadou.

Ve filmu máte mnoho ''proroctví'' které vás budou provázet zbytkem života. Já se na něj koukala asi před půl rokem a dal mi toho mnoho až do ted'. Je to o muži kterého potkává neobyčejně mnoho ''náhod'', které mu pomáhají nalézt poslední proroctví, jde svou vlastní duchovní cestou která ho vede až k vrcholu. Dozvídá se mnoho o duchovních principech a pokud chcete i vy tak se na film podívejte. Velice krásný a poučný :)
Nechám tu i ukázku

Film ONLINE Zde

Pokud chcete vidět film celý bez otravných pauz tak jděte na www.4tv.cz a tam zadejte URL filmu.Výstava opuštěných kočiček

1. října 2011 v 23:29 | Marry |  Články
umistovaci_vystava

Musím vás upozornit že už zítra je v praze 25. umist'ovací výstava opuštěných kočiček. Upozornuji hlavně kvůli tomu že chci aby měly kočičky dobrý domov a myslím si že vy čtenáři tohoto blogu nebudete zlé duše :)
Je to v praze na hostivaři a bude tam spousta kočiček, kocourků a kot'átek. Myslím si že si zaslouží domov. Pokud by jste chtěli nějakého toho kočičáka určitě si zajděte, a pokud prostě se chcete přijít na kočičky podívat a přinést nějakou tu konzervu tak se tam vydejte.
Doufejme že bude kočičkám pomoženo, protože jim to moc přeju :)
Odkaz - Zde
Kudy se tam dostanete? - Tudy