Vtípky

25. září 2011 v 17:51 | Marry |  Srandičky
Nebyl sem zas tak opilý!" "Vole hodil si mojim křečkem a řval utoho: PÍKAČU VOLÍM SI TEBE!! Pak si byl zalezlý ve skříni a křičel "To né, vchod do Narnie nefunguje! ","Zas tak opilý jsem nebyl." - "Stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!" A pak jsi řval na moje auto "Optimusi já vím, že jsi to ty TRANSFORMUJ SE!" pak jsi skočil na bezdomovce a řval na něj''Brumbále ty žiješ!!''a zbytek noci jsi běhal dokolečka ve vypuštěném bazénu s tím že hledáš Nema.

Dohadují se tři filozofové o tom, co je na světě nejrychlejší. První říká: "Nejrychlejší je světlo." "Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přece nejrychlejší," povídá druhý filozof. "Tedy, nerad bych vypadal jako negativista, pánové,"... vstoupí do debaty třetí filozof "jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je průjem. No považte - tuhle jsem v noci dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se posral!"

Lezou 3 slimáci za sebou a najednou ten poslední vybouchne... První se ptá toho druhýho: "Co se mu stalo???"
Ten druhej říká:
"Nevím, asi to byl Muslimák..."
(poznatek pro ty se slabějším vedením:sebevražedný atentát)

Jde kluk na svojí první pařbu a táta mu říká: nesmíš přijít pozdě a nesmíš bejt vožralej. Ráno po pařbě se kluk probudí a táta mu říká: že si přišel vožralej to by mi nevadilo... že si přišel pozdě to by mi taky nevadilo... že si mě a mámě nadával ať deme do hajzlu to by mi taky nevadilo...Ale že si se vysral uprostřed obýváku napíchal do toho sirky a řekl jsi že ježeček teď bude bydlet s náma... Tak to je na mě moc !!


Blondýnka se ráno probudí a vykřikne:
"Bože, já nic nevidím!"
Potom otevře oči a povídá:
"Aha."

Na Eiffelově věži stojí Američan,Ital,Čech a Cikán.
-Ital začne házet dolu těstoviny různého druhu. "My toho máme doma hodně."
-Američan začne házet dolu dolary. "My toho máme hodně."
-Cikán se podíva na Čecha a říká: "Nedělej kraviny!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama