Jak mě napadla temná bytost

8. září 2011 v 14:37 | Marry |  Démoni
Když si ted' říkám že to chci napsat tak cítím mráz na zádech. Co jsem se naposledy delší dobu zabývala vztahy s déímony tak se mi to vymstilo. Pak mi napište jestli jste se už také setkaly s démonem.
Toto nebyla první vazba mezi mnou a temnými, ale byla obzvláště intenzivní. Řeknu vám že se mi moc nelíbila a jak jsem později zjistila nebyla jen jedna. Tak tedy začnu od začátku.
Byl už pozdní večer, chýlilo se to k noci a já seděla u počítače a chatovala si s kamarádkou, budeme jí říkat Pepa =D
Jak jsme si tak chatovaly tak padlo na téma co dnes zažila. Nebudu moc zacházet do detailů ale to podstatné vysvětlím. Zrovna říkala že zkoušela prohlédnout do budoucnosti. Že tam viděla něco nejasného a moc to nechápala ale prý musí sama zjistit co to mělo znamenat. Pak mi také řekla že má stracvh o jednu osobu které se má něco stát již tento týden. Tak jsem jí poradila jednu meditační techniku kterou najdete přímo TADY. Nejdříve jsem jí řekla že pokud se chce uklidnit tak at' ji zkusí. Už se mi asi 10 minut neozývala tak jsem jí napsala jestli si už to přečetla a ona že jo. Po chvíli mi ale také napsala že byla málem v astrálu a kdybych jí nenapsala tak by se tam dostala. V tom jsem si řekla jestli jsem jí pomohla nebo uškodila?
A jak jsme si psaly tak padla řeč na příčiny astrálního cestování. Řekla jsem jí že pokud bude často cestovat z těla tak je možné že ji temné bytosti budou tahat po nocích z těla, jako to udělaly mě.
Pár minut... co by ne vteřin se mi začla motat hlava, volet v kříži a mlžit zrak a přímo vedle sebe jsem uviděla temnou bytost. Ten hrozný strach... to je nepopsatelné. Zasáhl mě jako kdybych seděla v elektrickém křesle. Byla jsem ráda že vidím a cítím a tak jsem si představila okolo sebe ochrané vajíčko.(Nevím proč ale když jsem si pár týdnů předtím četla že někdo v přítomnosti démona nebyl schopný zavolat anděla jsem se divila a ted' jsem to pochopila) Nebyla jsem schopná si přivolat anděly na pomoc ale vysílala jsem jim myšlenky lásky což je velmi znechucovalo. Dodala jsem celému pokoji trocu bílé záře a to je také docela znechutilo. Jak jsem mohla napsala jsem Pepovi a ta mi jenom řekla že je to blbý. Tak jsem se šla rychle podívat na icq jestli je online Lirka a naštěstí také byla. Řekla mi to co jsem do té doby dělala 'vytvoř si okolo sebe ochranné vajíčko a mysli na lásku'' pak za mnou došla v astrální formě. A velice mi pomohla.
Tu noc už jsem cítila možná jednu a velmi slabou kterou jsem přemohla zapnutím světla :) Doufám že vám má zkušenost v něčem pomohla.
Takže když cítíte temnou bytost tak
- vytvořte si okolo sebe ochranné nepropustné vajíčko ze světla
- Vysílejte jim lásku(říkejte jim že je milujete...)
- Zavolejte anděly na pomoc
- Zapněte si světlo
Pro zkušenější -> Přijměte od vesmíru energii (jasně bílou) a tu posílejte proti bytostem
Pro línější =D -> Ignorujte je
Jen vám chci říct že je to zhmotněný váš vlastní strach a přece se nebudete bát něčeho co pochází z vás.
Tak se jich nebojte, přece jenom slouží matrixu a jeho záchově a kdyby nebylo jich nebylo by andělů (dualita)
Jestli jsem vám alespon trošku pomohla budu ráda :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vidíte jemnohmotný svět?

Ano zcela 18.9% (14)
Ano ale neúplně 25.7% (19)
Občas něco zahlédnu 23% (17)
Ne 21.6% (16)
Co!? 10.8% (8)

Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 8. září 2011 v 15:05 | Reagovat

Jednou, když jsem byla taková dost zmatená za mnou něco přišlo v noci, hrozný strach, pocit dušení,... pak to zmizelo a už si ani přesně nepamatuju jak jsem se toho zbavila.

2 Baruenka Baruenka | Web | 13. září 2011 v 20:38 | Reagovat

Nejlepší se zbavit strachu z nich. Když se nebojíš, dokážeš je zneškodit o mnoho rychleji. A dokážeš si to snad i užít. :D S démony nějak dobré zkušenosti nemám a bohužel jich je dost, ale občas mi přijde vtipné pozorovat, jak se naštve, když ho provokujete. :)

3 Krasivija Krasivija | Web | 18. září 2011 v 13:24 | Reagovat

Mě jednou vlezl démon do snu. Byl velmi... děsivý. Ale tak nějak divně. A jeho přítomnost mě jaksi paralizovala.
Pak jsem se probudila a dvě hodiny jsem pak měla strach usnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama