Září 2011

2)Vtípky

25. září 2011 v 22:28 | Marry |  Srandičky
Ve škole měli besedu o tom, jak je nezbytné čistit si před spaním zuby.
Druhého dne se paní učitelka chce přesvědčit, co si děti zapamatovaly.
Vyvolala Pepíčka a ptá se: "Pepíčku, co je třeba udělat před spaním?"
Pepíček mlčí.
"No tak ti napovím, copak dělají před spaním tvoji rodiče?"
"Paní učitelko, vy to víte. Já to vím. Ale je to vhodné téma pro první třídu?"

Paní ucitelka se ptá Pepícka: "Co je to za zvíre - je hnedé a má ctyri nohy." "Pes!" "No dobre, ale mohla by to být treba i kocka. A rekni, jakého znáš hnedého ptáka." "Orel!" "Dobre, ale mohl by to být i jiný pták. Treba takový vrabec, ten je taky dohneda." "A paní ucitelko, ted vy. Co je to - když se to strká dovnitr, je to tvrdé a suché, a když to jde ven, tak je to mekké a vlhké..." Ucitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepícek na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkacka."

Pepíček přijde k doktorovi a říká: Pane doktore, já bych chtěl bratříčka nebo sestřičku.
Doktor dá Pepíčkovi balíček s Viagrou a říka : Dej tatínkovi ráno do kafe jednu tabletu a za měsíc přijď.
Při odchodu si Pepíček říká, co když to nezabere radši tam dám všechno.
Za měsíc přijde a doktor se ptá: Tak co budeš mít sestřičku?
Pepíček odpovídá: Ano, ale máma je těhotná, teta je těhotná, mě bolí prdel a pes nemůže do schodů. :D :D

ON: (stydlivě) Můžu se Tě na něco zeptat ?
ONA: Ano.. Co máš na srdci ?
ON: Už dlouho se na to chci zzeptat, ale je to pro mě těžké..
ONA: (začervená se) Jen se ptej :)
ON: (nejistě) Je mi to trapné, bojím se Tvé reakce..
ONA: Co se může stát ? Tak do toho !
ON: Máš 16. díl Pokémonů ? :D

Král má tři dcery. Příde za ním první z nich a říká:
"Tati proč se jmenuji Růženka ?"
Otec odpoví: "No to je tak že když si byla malá tak ti spadnul lístek růže na čelíčko, tak proto."
Příde druhá a říká: "Tati proč se jmenuji Fialka ?" Otec odpoví no to je tak že když si byla ještě malá tak ti spadnul lístek filalky do kolíbky."
Příde třetí Cihelka a řiká "Hůééáááéééé" :D

Kluk prijde domu totalne ozralej.
Jeho verze: Prijdu domu, letim na zachod, rosvitim, vybliju se, zhasnu.
Otcova verze: sedim na zachode, nekdo prijde, zhasne, poblije me a rosviti!!!!!

Vtípky

25. září 2011 v 17:51 | Marry |  Srandičky
Nebyl sem zas tak opilý!" "Vole hodil si mojim křečkem a řval utoho: PÍKAČU VOLÍM SI TEBE!! Pak si byl zalezlý ve skříni a křičel "To né, vchod do Narnie nefunguje! ","Zas tak opilý jsem nebyl." - "Stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!" A pak jsi řval na moje auto "Optimusi já vím, že jsi to ty TRANSFORMUJ SE!" pak jsi skočil na bezdomovce a řval na něj''Brumbále ty žiješ!!''a zbytek noci jsi běhal dokolečka ve vypuštěném bazénu s tím že hledáš Nema.

Dohadují se tři filozofové o tom, co je na světě nejrychlejší. První říká: "Nejrychlejší je světlo." "Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přece nejrychlejší," povídá druhý filozof. "Tedy, nerad bych vypadal jako negativista, pánové,"... vstoupí do debaty třetí filozof "jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je průjem. No považte - tuhle jsem v noci dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se posral!"

Lezou 3 slimáci za sebou a najednou ten poslední vybouchne... První se ptá toho druhýho: "Co se mu stalo???"
Ten druhej říká:
"Nevím, asi to byl Muslimák..."
(poznatek pro ty se slabějším vedením:sebevražedný atentát)

Jde kluk na svojí první pařbu a táta mu říká: nesmíš přijít pozdě a nesmíš bejt vožralej. Ráno po pařbě se kluk probudí a táta mu říká: že si přišel vožralej to by mi nevadilo... že si přišel pozdě to by mi taky nevadilo... že si mě a mámě nadával ať deme do hajzlu to by mi taky nevadilo...Ale že si se vysral uprostřed obýváku napíchal do toho sirky a řekl jsi že ježeček teď bude bydlet s náma... Tak to je na mě moc !!


Blondýnka se ráno probudí a vykřikne:
"Bože, já nic nevidím!"
Potom otevře oči a povídá:
"Aha."

Na Eiffelově věži stojí Američan,Ital,Čech a Cikán.
-Ital začne házet dolu těstoviny různého druhu. "My toho máme doma hodně."
-Američan začne házet dolu dolary. "My toho máme hodně."
-Cikán se podíva na Čecha a říká: "Nedělej kraviny!"


Zpověd'

22. září 2011 v 16:14 | Marry |  Články
Tak a začala škola, devátý ročník a stále bez plánů do budoucna - Achjo! Zatím ještě nevím co chci v životě dělat, Měla bych už za 3,5 roku pracovat a ještě žádné plány? Nevím zda mám pospíchat a nebo zase pospíchat. Jak mám přijít na to co mám ve hvězdách? Je toho spousta co mě láká. Ráda bych pracovala v zahranidčí ale chci mít rodinu a nebudu přeci cestovat, chtěla bych pracovat s mořskými savci nebo prostě jen se zvířaty ale v tomhle zapadlém státě? Ráda bych pracovala s jazyky, ale kterou prací se takhle dostatečně uživím? Jediné rozumné řešení je být právníkem. Bavilo by mě to? Má to vůbec smysl? Jsou právníci co ždímají na lidských problémech a právníci co vážně pomůžou člověku z nouze. JVolila bych spíše druhou variantu. Ale jak se dostanu s třema trojkamana gympl ...? Rodiče mě na gympl tahají už od dětství, ''musíš jít na gymp, jedině takse dostaneš na vysokou'' (škoda že nemůžu napodobovat jejich hlas přes monitor =D) Ale co je to za příšernou představu být 9 let na jedné škole a pak prostě přeskočit? Je to úděsný, jestli si nenajdu přátele tak budu ve škole za trest a jestli tohle a jestli tamto... Radši se přestanu strašit. Už chápu proč mi jedna má kamarádka říká že žijeme ve strachu =(. Tak co by jste mi poradili? Vím že je to má volba ale je to tak těžké, vždycky jsem byla hrozně nerozhodná a nechávala si otevřená zadní vrátka ale ted' ti asi jen těžko bude možné. Jak jste se rozhodli?
Dále nesu důležitá zjištění v poslední době si všímám aur lidí. Zatím to jsou jenom průhledná obloukovitá vlákna ale vidím je a to je sqělý pokrok. Nevím z jakého důvodu ale bytosti nevidím spíše cítím jejich přítomnost. Slyšela jsem že nějací lidé je třeba neuvidí vůbec ale pokud vidím auru snad uvidím i bytosti? To je snad logické ne?
Pokud jste už dokončili devátou třídu asi uznáte že matika nebude nejjednodušší ale zajímalo by mě k čemu tohle budu potřebovat. Učitelka češtiny(třídní) nám dokonce vzkázala že jí je u prdele jestli se při češtině bavíme protože z toho budeme do života potřebovat 0,000hovna, ale při občanské výchově ne protože nechce aby se z nás staly prostitutky a bezdomovci. To je vyučování vid'te? Ze všech školních přemětů na základní škole budem potřebovat tak:pravopis, cizí jazykpracovní činnosti(vaření a výběr povolání), pěstitelství(aranřování a výtvarná tvorba) počítání a možná tak trošinku zeměpis abychom nebyli za dabila. To je nám základní škola hodně ku prospěchu. Sotva čtvrtinka toho co děláme v deváte se nám bude někdy k něčemu hodit. K čemu nás pak učí takové chemické vzorce,geometrii, rovnice, fyziku atd.atd.?Kdybychom to k něčemu potřebovali tak se to půjdem učit na střední školu ne?
Hlavně mi v poslední době příjde že nic nestíhám. Musím dělat tohle, tamto a není na to čas. Nemám dokonce čas ani toho využít. Jako by spousta věcí zůstavalo uzamčené v hlavě ve složce neuskutečnitelné nápady. Je to dost depresivní vědět že můžete dělat tohle a tamto, ale vlastně že nemůžete. Já už mám tenhle blog snad jen na vypsání mých poznatků a závěrů ale je to přeci blog. Když si nechcete nechávat své nápady v hlavě tak si ho založíte. Alespon že tenhle nápad vylezl z té složky neuskutečnitelné :)

Co pro nás dělají andělé =)

9. září 2011 v 15:54 | Marry |  Andělé
Je to až fascinující jaké obrovské štěstí ti lidé mají. Některým by stačilo tak málo aby skonali. Jen se podívejte. A myslím že takové obrovské množství konstruktivních ''náhod'' neexistuje.

Jak mě napadla temná bytost

8. září 2011 v 14:37 | Marry |  Démoni
Když si ted' říkám že to chci napsat tak cítím mráz na zádech. Co jsem se naposledy delší dobu zabývala vztahy s déímony tak se mi to vymstilo. Pak mi napište jestli jste se už také setkaly s démonem.
Toto nebyla první vazba mezi mnou a temnými, ale byla obzvláště intenzivní. Řeknu vám že se mi moc nelíbila a jak jsem později zjistila nebyla jen jedna. Tak tedy začnu od začátku.
Byl už pozdní večer, chýlilo se to k noci a já seděla u počítače a chatovala si s kamarádkou, budeme jí říkat Pepa =D
Jak jsme si tak chatovaly tak padlo na téma co dnes zažila. Nebudu moc zacházet do detailů ale to podstatné vysvětlím. Zrovna říkala že zkoušela prohlédnout do budoucnosti. Že tam viděla něco nejasného a moc to nechápala ale prý musí sama zjistit co to mělo znamenat. Pak mi také řekla že má stracvh o jednu osobu které se má něco stát již tento týden. Tak jsem jí poradila jednu meditační techniku kterou najdete přímo TADY. Nejdříve jsem jí řekla že pokud se chce uklidnit tak at' ji zkusí. Už se mi asi 10 minut neozývala tak jsem jí napsala jestli si už to přečetla a ona že jo. Po chvíli mi ale také napsala že byla málem v astrálu a kdybych jí nenapsala tak by se tam dostala. V tom jsem si řekla jestli jsem jí pomohla nebo uškodila?
A jak jsme si psaly tak padla řeč na příčiny astrálního cestování. Řekla jsem jí že pokud bude často cestovat z těla tak je možné že ji temné bytosti budou tahat po nocích z těla, jako to udělaly mě.
Pár minut... co by ne vteřin se mi začla motat hlava, volet v kříži a mlžit zrak a přímo vedle sebe jsem uviděla temnou bytost. Ten hrozný strach... to je nepopsatelné. Zasáhl mě jako kdybych seděla v elektrickém křesle. Byla jsem ráda že vidím a cítím a tak jsem si představila okolo sebe ochrané vajíčko.(Nevím proč ale když jsem si pár týdnů předtím četla že někdo v přítomnosti démona nebyl schopný zavolat anděla jsem se divila a ted' jsem to pochopila) Nebyla jsem schopná si přivolat anděly na pomoc ale vysílala jsem jim myšlenky lásky což je velmi znechucovalo. Dodala jsem celému pokoji trocu bílé záře a to je také docela znechutilo. Jak jsem mohla napsala jsem Pepovi a ta mi jenom řekla že je to blbý. Tak jsem se šla rychle podívat na icq jestli je online Lirka a naštěstí také byla. Řekla mi to co jsem do té doby dělala 'vytvoř si okolo sebe ochranné vajíčko a mysli na lásku'' pak za mnou došla v astrální formě. A velice mi pomohla.
Tu noc už jsem cítila možná jednu a velmi slabou kterou jsem přemohla zapnutím světla :) Doufám že vám má zkušenost v něčem pomohla.
Takže když cítíte temnou bytost tak
- vytvořte si okolo sebe ochranné nepropustné vajíčko ze světla
- Vysílejte jim lásku(říkejte jim že je milujete...)
- Zavolejte anděly na pomoc
- Zapněte si světlo
Pro zkušenější -> Přijměte od vesmíru energii (jasně bílou) a tu posílejte proti bytostem
Pro línější =D -> Ignorujte je
Jen vám chci říct že je to zhmotněný váš vlastní strach a přece se nebudete bát něčeho co pochází z vás.
Tak se jich nebojte, přece jenom slouží matrixu a jeho záchově a kdyby nebylo jich nebylo by andělů (dualita)
Jestli jsem vám alespon trošku pomohla budu ráda :)