Zemřelí

15. července 2011 v 10:51 | Marry |  Duchové
Ostatní nevěří na duchy z důvodu jejich nadměrné skepse a nebo se v ně dokonce i bojí věřit, ale já nechápu jak lidská duše může až takhle moc sama sebou opovrhovat.
Duch neboli bludná duše jsou ti co již zemřeli a něco jim brání dostat se na druhou stranu neboli do světa duchů. Pravděpodobně mají nedořešené potíže zde na zemi, nebo na ně silně vzpomínají pozůstalí a nebo se také mohlo stát že uvízli v astrální sféře ale stále je tu spousta jiných důvodů jejich přítomnosti zde. Pokud se jich nebojíte tak vám vlastně nemžou až tak moc ublížit i když nevím ducha jsem ještě nepotkala(nebo si ho spíše nevšimla) Kdybych ho vyděla tak nevím bych byla asi šíleně vystrašená, ale taky jde o to jaký má ten duch záměry a jestli jsem ho někdy v minulosti znala.
Vyvolávání duchů jsem nikdy nezkoušela a ani zkoušet nebudu protože kdybych si s nějakou blízkou zemřelou osobou potřebovala popovídat myslím že bych našla lepší řešení než vyvolávání. Mě by to totiž celkem i dost vadilo.
Můžete ho požádat at k vám někdy přijde protože on vás neustále slyší a nebo ho můžete taky požádat at vám vstoupí do snu.
Řekla bych že duše zvířat jsou na tom podobně jenom si nedovedu představit jaké by tu mohlo mít zvíře nedořešené problémy. I když duší je spousta a každá je jiná, každá má své problémy atd. atd.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vidíte jemnohmotný svět?

Ano zcela 18.9% (14)
Ano ale neúplně 25.7% (19)
Občas něco zahlédnu 23% (17)
Ne 21.6% (16)
Co!? 10.8% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama