Tajemství - v Praxi

18. července 2011 v 23:03 | Marry |  Články
Spousta lidí si stěžuje, že zákon přitažlivosti je neúčinnýa nebo že se to naopak i zhoršilo, ale vinu nemůžou přikládat lidem kteří zákon přitažlivosti obeznámili světu. Sice je to trošku ziskovější a knihy a filmy nejsou nejlevnější ale i přesto zákon přtažlivosti funguje.Vina není v těch co jimto ''špatně'' vysvětlili ale v lidech samotných. Totiž není pouze jediný vesmírný zákon. Je jich více a pokud nebudete dodržovat neboli chápat ostatní tak je vám zákon přitažlivosti na houby.
Pokud jste se koukali na film a nebo přečetli knížku tak alespon minimálně víte o co jde. Pokud ne tak zákon přitažlivostí funguje na principu toho že nač myslíš to přitahuješ. Je to až moc jednoduché a co jsem rozčetla knížku tak se tam furt opakují. Vážně, nechápu jak z toho mohli udělat knížku na 200 stránkách když tam jenom přeformulují jednu větu, Sice tam také ukazují jak to pomohlo lidem, co na to říkají vědci a zezačátku jak to funguje ale prakticky je 1/3 furt to samé.
No, ale to jsem trošku odbočila. Chtěla jsem jen poukázat na to že v alespon mém životě funguje a to hodně dobře. Sice jsem na ulici nenašla 2 miliony :DD ale to už nevadí, přece jenom stát se to může, nebo snad ne? V mém životě funguje tento zákon neustále ale jenom málokdy ve větším množství a cíleně. Ale když už ano tak si toho všímám a dost.
Např.: Moje ''nevlastní'' máma měla černého kocoura. Musela ale odjet ze země(nebojte se, není to kriminálnice :DD) a kocoura ponechaala babičce, byl velice chytrý a znáte lidskou závist. Prostě jí ho otrávili. I když mu máma nebyla na blízku stejně z toho byla zničená ale to už je nějakej pátek, tak 9 let. Ted jsme, ale chtěli kocourka nového a nevím z jakého důvodu má rasistická nevlastní máma chtěla kocoura jedině černého :DD. A co se nestalo. Já našla asi po 4 měsících jejího trapení na ulici černé asi 4 měsíční kotě. Takhle funguje zákon přitažlivosti. Nemůžete čekat že to pokaždé bude zase až tak jednoduché ale tohle se stalo.
Mám tu ještě jeden příběh z mého života ale tentokrát jsem použila zákon přitažlivosti já. Už asi 4 roky si přeju jet k moři. Před 2 lety(2009) jsem měla jet ale naskytly se ''rodinné'' problémy. Tak mi slíbili že že pojedu v roce 2010 samozdřejmě že to nešlo ale to byl také rok když jsem se dozvěděla o ''věcech'' mezi nebem a zemí. Začala jsem se zajímat o anděly,víly... . Tento rok už jsem si nestěžovala na tuzemskou dovolenou jen já ale i zbytek rodiny. Jenomže to byla rozepře u rodičů jelikož jeden tvrdil že můžeme jet a druhý že ne. Když se asi ve čtvrtce července rozhodli pro mácháč už jsem to vzdala. Jenomže v tu chvíli jsem si řekla kdo jsem, co jsem a proč to nevzdám. Když se pro něco totiž rozhodnu tak to i uskutečním. V tu chvíli jsem nejen začla jednat hmotně ale i nehmotně. Hádejte jak to dopadlo :) . Dovolená v rosolině Mare v Itálii. Ale stále ještě neskončil boj! Celý život si přeji vidět delfíny... Hádejte kam chci jít. No jasně... do delfinária! Budu vás ještě informovat ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chodíte sem pravidělně?

Ano, už jsem tu párkrát byl/a 33.3% (136)
Ne, jsem tu poprvé 40.6% (166)
Ne jsem tu poprvé a naposledy 26.2% (107)

Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 19. července 2011 v 20:05 | Reagovat

"Jenomže v tu chvíli jsem si řekla kdo jsem, co jsem a proč to nevzdám. Když se pro něco totiž rozhodnu tak to i uskutečním."
Jo, tak to můžu jen závidět. Já se vzdávám hrozně rychle a snadno, proto mi to nefunguje :)

2 marryangel marryangel | Web | 19. července 2011 v 23:33 | Reagovat

No já jak u čeho. Pokud si myslím že má ta věc cenu tak se jí nevzdám ale pokud mě ta věc vyloženě nebaví tak na ni kašlu

3 Myšák Myšák | Web | 21. července 2011 v 19:29 | Reagovat

Dovolenou v Itálii ti přeji, je tam fakt moc krásně ;-)
Tajemství mám taky vyzkoušeno a mnohokrát mi fungovalo ;-) Dalo by se říct, že tahlenc víra dělá zázraky, když to člověk nejméně čeká ;-)

4 Týna Týna | E-mail | 11. listopadu 2012 v 17:21 | Reagovat

Nedávno jsem se prostřednictvím kamarádky dozvěděla o tajemství. Připadalo mi to jako naprostej nesmysl, například, jak se mi může čtyřka v testu přepsat na jedničku? Ale docela dobře mi argumentovala, a tak jsem si pustila film, a ten mě opravdu přesvědčil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama