Tajemství - film

14. července 2011 v 19:05 | Marry |  Knihy/Filmy
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie. Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespear, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven… A poprvé v historii toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.

Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filosofů úspěchu pod vedením australské dokumentaristky Rhodny Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.

Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, nyní přichází do České Republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bohaté bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.

Ke stažení zde

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 15. července 2011 v 23:39 | Reagovat

Velmi se mi líbí myšlenka toho filmu, jen je škoda, že se svým pesimistickým myšlením mám většinou problémy udržet si ty pěkné myšlenky. Ale snažím se, snad proto, že tomuto poselství skutečně důvěřuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama