Víly

12. června 2011 v 11:11 | Marry |  Víly
Další z jemnohmotných bytostí jsou víly. Je mnoho druhů víl tak například:
Dryády - Jejich úkolem je starat se o rostliny a zvířata. Jsou velmi rozšířené a můžete si je najít i doma(např.: u nějaké vaší květinky). Můžete je i často zahlédnout pod hnědou, žlutou nebo zelenou barvou samozdřejmě pod mnoha dalšími. Celý život tráví u své květiny nebo zvířete, nejsou tedy moc přelétavé.Když jim zemře opatrovaný tak se jejich energie přesune jinam. Dá se s nimi komunikovat snáze než s ostatními ale to je u každého člověka jiné. Pokud nebudete ubližovat přírodě ani zvířatům a nebudete mít v úmyslu nic špatného tak se vám podaří komunikovat jak s nimi tak s ostatními vílami.
Oreády - Pečují o kamení,skaly,písky a jiné neživé plochy. Jak už vyplývá tak skála bude stát velice dlouho stejně jako oreády, mají velmi dlouhý život a je těžké se s nimi domluvit. Stejně jako skály se pak také nebojí lidí, protože je težké ublížit skále(nepověřeným člověkem). Jejich barvy jsou hnědá,šedá,stříbrná,zlatá.
Nymfy - Starají se o vzdušné prostředí např.: o létavce jako ptáci,hmyz..., nebo prostě žijí ve vzduchu. Mají všechny vlastnosti spojené se vzduchem a je velice těžké se s nimi spojit. Jsou nestále jako vítr a tak je jen tak okem nezahlédnete, ale je to možné. Když už je zahlédnete tak pod bílou,modrou nebo fialovou.
Najády - Jsou to víly vody. Žijí v potocích, studánkách, jezerech, mořích, oceánech a i na jiných vodních plochách. Mohou se starat o vodní zvířectvo,rostlinstvo nebo tu vodní plochu ale jsou i takové co jdou prostě s proudem. Mají vlastnosti vody jak klidné tak rozbouřené. Vodu čistí, pomáhají jejímu obyvatelstvu ale dokážou vyčistit i vaši duši a pomoci vám od bolístek. Zahlédneme je od všech odstínů modré až zelené.
Plejády - Jsou to víly ohně. Starají se o něj a mají v něm i své sídlo. Můžete je zahlédnout v ohni v podobě tančící postavy, nebo tváře. Vznikají a zanikají s ohněm stejně jako dryády a nymfy. Bývají oblékané do krásných šatů v barvách ohně a vlasy mají rozevláté a červené jako ohen také.
Toto řazení se mi zdá nadbytečné. Ony se stejně berou za jedno s celým vesmírem a také to tak je.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vidíte jemnohmotný svět?

Ano zcela 18.9% (14)
Ano ale neúplně 25.7% (19)
Občas něco zahlédnu 23% (17)
Ne 21.6% (16)
Co!? 10.8% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama