Červen 2011

Něvěříte?

26. června 2011 v 16:16 | Marry |  Články

Magie

Všichni tu píšou: Existuje? Neexistuje? Nebo začínaj mlít o Harry Potterovi, Crissi AngelovI nebo Čarodějkách. Jenomže magie není jenom televizní žvást typu Kouzelníci z Waverly! Je to realita a lidé ji nejenomže nechápou ale chápat ani nech
tějí. Já bych si tak před 3 rokama řekla že neexistuje ,ale ted věřím že je celou svojí podstatou. Nepoužívám ji možná tak leda tak pytlíček s bylinkama ale že bych používala woodoo? Zahrabat se!
Magii ani nemůžu dělit na bílou,černou nebo dokonce i červenou, stříbrnou atd. Všechno je to prostě jen magie a ta by se provozovat neměla není to
správné už jen tím že se obchází přirozený cyklus dění ale aby ji někdo používal k cizímu neštěstí, to je už moc. Věci týkající se kineze,duchů,paranormálních jevů a jiných se nepasují do maie protože to magie není! Štve mě jak lidé do magie vhazují budto všechno ''nadpřirozené'' nebo jak postě řeknou že není a ani se neohlídnou, to jsou ti o kterých jsem mluvila, ti co ji chápat nechtějí. Možná že lidem co sledují téma týdně se bude zdát tento článek vyčnívající ale bohužel, takle to z mého úhlu vidím.
Víly

12. června 2011 v 11:11 | Marry |  Víly
Další z jemnohmotných bytostí jsou víly. Je mnoho druhů víl tak například:
Dryády - Jejich úkolem je starat se o rostliny a zvířata. Jsou velmi rozšířené a můžete si je najít i doma(např.: u nějaké vaší květinky). Můžete je i často zahlédnout pod hnědou, žlutou nebo zelenou barvou samozdřejmě pod mnoha dalšími. Celý život tráví u své květiny nebo zvířete, nejsou tedy moc přelétavé.Když jim zemře opatrovaný tak se jejich energie přesune jinam. Dá se s nimi komunikovat snáze než s ostatními ale to je u každého člověka jiné. Pokud nebudete ubližovat přírodě ani zvířatům a nebudete mít v úmyslu nic špatného tak se vám podaří komunikovat jak s nimi tak s ostatními vílami.
Oreády - Pečují o kamení,skaly,písky a jiné neživé plochy. Jak už vyplývá tak skála bude stát velice dlouho stejně jako oreády, mají velmi dlouhý život a je těžké se s nimi domluvit. Stejně jako skály se pak také nebojí lidí, protože je težké ublížit skále(nepověřeným člověkem). Jejich barvy jsou hnědá,šedá,stříbrná,zlatá.
Nymfy - Starají se o vzdušné prostředí např.: o létavce jako ptáci,hmyz..., nebo prostě žijí ve vzduchu. Mají všechny vlastnosti spojené se vzduchem a je velice těžké se s nimi spojit. Jsou nestále jako vítr a tak je jen tak okem nezahlédnete, ale je to možné. Když už je zahlédnete tak pod bílou,modrou nebo fialovou.
Najády - Jsou to víly vody. Žijí v potocích, studánkách, jezerech, mořích, oceánech a i na jiných vodních plochách. Mohou se starat o vodní zvířectvo,rostlinstvo nebo tu vodní plochu ale jsou i takové co jdou prostě s proudem. Mají vlastnosti vody jak klidné tak rozbouřené. Vodu čistí, pomáhají jejímu obyvatelstvu ale dokážou vyčistit i vaši duši a pomoci vám od bolístek. Zahlédneme je od všech odstínů modré až zelené.
Plejády - Jsou to víly ohně. Starají se o něj a mají v něm i své sídlo. Můžete je zahlédnout v ohni v podobě tančící postavy, nebo tváře. Vznikají a zanikají s ohněm stejně jako dryády a nymfy. Bývají oblékané do krásných šatů v barvách ohně a vlasy mají rozevláté a červené jako ohen také.
Toto řazení se mi zdá nadbytečné. Ony se stejně berou za jedno s celým vesmírem a také to tak je.

Pár krásných vílích melodií

1. června 2011 v 17:50 | Marry |  Víly
Vílí Tanec
Fantazie a tanec

Věřte ve víly
Ony existují,jen jim dejte šanci a zasáhnou vám do života tím správným směrem.