Květen 2011

Jak komunikovat s jemnohmotnem

20. května 2011 v 16:36 | Marry |  Andělé
Pro lidi je jemnohmotný svět pouhým výmyslem, nebo "pohádkou", pro jiné lidi je to realita. Jemnohmotný svět se nedá sice nahmatat, ale dá se vycítit. Stačí se správně naladit, milovat své okolí(příroda, lidé, sebe samu), a pozorně naslouchat...

Asi se ptáte, kdo mezi jemnohmotné patří... Andělé, víly, skřítkové, dryády, nymfy, syfly, astrální bytosti, démoni, duchové a mnoho dalších.
** Jak s jemnohmotnými komunikovat **
Než vám začnu popisovat postupy na komunikaci, musíte splňovat tyto zásady:

1) Věřte
2) Milujte přírodu,zvířata, nebudt'Te oškliví k okolí
3) Mějte se rád/a

Pokud tyto zásady splňujete, můžeme se podívat jak tedy komunikovat

Jednoduchou metodou je meditace. Zkuste nejprve navázat kontakt s anděly. Ti jsou Vám nejblíže.

1. Pohodlně se usaďte, nebo si lehněte
2. Zajistěte, ať Vás nikdo zbytečně neruší
3. Pravidelně dýchejte a zavřete oči
4. Uvěďte se ze stavu beta (normální stav), do stavu alfa (stav ideální pro kominikaci), tím, že počítáte... Od 12 do 1.
5. Nyní přejdeme k samotné meditaci...

...představte si louku. Čerpejte ze země a z trávy energii. Následně zavolejte anděly následujícím způsobem: "Moji Strážní andělé! Prosím, ukažte se mi v této meditaci..." a vyčkejte. Nezoufejte, že se Vám na první pokus neobjevili. Pokud ano, prohlédněte si je a zeptejte se jich na co chcete. Třeba na jejich jména. Pamatujte, musíte mít uvolněnou mysl a nechat tam proudit myšlenky od andělů...

Až budete chtít skončit rozlučte se a poděkujte jim.

6. Počítejte Od 1 do 12. Ocitnete se ve stavu beta
7. Otevřete oči
°°TIPY A RADY°°
- Poproste anděly o sen, ve kterém se Vám objeví
- Častěji meditujte, může se Vám otevřít další schopnost (vnitřní zrak, telepatie, či jasnozřivost - ta je ale většinou vrozená)
- Svěřte se andělům s problémy
- Možná si budete myslet, že to, co vidíte, či slyšíte v mysli, není pravdivé...
Nebojte se, časem dokážete rozpoznat své myšlenky od myšlenek andělů a jiných bytostí
Pomoc prosím

7. května 2011 v 10:25 | Marry |  Články
Nebyl by tu někdo tak hodný a udělal mi design esoterického správně naladěného blogu? Tento design jsem udělala jen tak narychlo a předtím jsem designy celkem i uměla ale ted' je to tu všechno jako v mlze. Byla bych moc vděčná na barvě mi nějak moc nezáleží hlavně at to není nějaká temná barva. At je příjemná pro oči a nehýří neštěstím. Více po domluvě mé icq zní 369144199

Rostliny kterými si přivábíte víly

7. května 2011 v 10:10 | Marry |  Víly
Rostliny, které pomáhají při komunikaci s vílami a k přilákání je k sobě.
Zvonek Lesy, kde roste zvonek, jsou místem kouzel a čar víl. Čarodějky často pěstují zvonky, aby přilákaly víly a kdysi byla pouhá přítomnost zvonku na zahradě jasným důkazem k obvinění z čarodějnictví při čarodějnických procesech. V Somersetu na jihu Anglie lidé věří, že byste v lese nikdy neměli trhat zvonky, protože byste rozzlobili víly.

Prvosenka jarní (Primula veris) Tyto půvabné jarní květiny víly ochraňují a pečují o ně. Říká se jim také petrklíče nebo nebeklíče a slovo klíč tu znamená, že dokáží odemykat dveře do vílích kopců na západě Anglie, kde lze najít poklady víl.

Špička obecná (Marasmius oreades) Tyto houby, které rostou v trávě a na loukách a nechávají po sobě kruhovité pásy holé země, jsou oblíbeným tanečním místem víl.

Muchomůrka červená (Amanita muscaria) Tato červená houba s bílými tečkami je těsně spjata s vílami. Způsobuje halucinace a používaly ji čarodějky i šamani, aby si vyvolali vize a mohli navštívit svět duchů. Staří Keltové měli mimojiné tabu, které zakazovalo jíst červeně zbarvené potraviny, protože věřili, že ty náleží duchům nebo duším mrtvých. Ale pozor! muchomůrka červená je prudce jedovatá!

Jetel (Trifolium sp.) Jetel, obzvláště čtyřlistý, pomůže tomu, kdo jej najde, zahlédnout víly a duchy, léčit nemoci a získat bohatství. Zároveň také dokáže zrušit jakékoli nepříznivé kouzlo víl.

Náprstník červený (Digitalis purpurea) Tato rostlina má mnoho lidových názvů, mezi jinými i takové, které ji spojují s vílami, např. ,,skřítkovy rukavičky". Pokud budete tuto rostlinu pěstovat na zahradě, přiláká to k vám víly.

Vřes obecný (Calluna vulgaris) Víly se prý živí stonky vřesu. Jde také o přísadu, která se objevuje v mnoha receptech, jež umožňují vidět víly, už od roku 1600.

Prvosenka obecná (Primula vulgaris) V keltské lidové tradici je prvosenka květinou víl. Může z neviditelného udělat viditelné, a když sníte prvosenku, určitě uvidíte víly. Když se dotknete vílí skály správným počtem prvosenek svázaných do kytičky (pravděpodobně 13), otevře se vám svět víl a dary víl, ale při špatném počtu se otevře brána ke zkáze. V Somersetu se 13 prvosenek kladlo pod kolébku dítěte, protože květiny měly dítě ochránit, aby je víly neodnesly. V Buckinghamshiru se kulaté kytice z prvosenek na Prvního máje věšely po domě a na dveře chléva, aby byla zvířata chráněna před vílami.

Rákos obecný (Phragmites communis) Ve skotské keltštině se rákos nazývá ,,přeslice vílí ženy" (cuigeal nam ban sith). Galské slovo ,,gaothaiche" se také vztahuje k rákosu a znamená ,,dutý". Poukazuje tak na náustník dud. Dudy se původně vyráběly z rákosu a v keltské legendě dudy vynalezly právě víly. Díky silným kořenům rákosu Keltové ztotožňovali tuto rostlinu s podvodní dryádou.

Mochna husí (Potentilla anserine) Tato rostlina bývá na jaře vyorána pluhem. Jedním z jejích starých anglosaských názvů je ,,sedmý chléb". Říká se, že ji rády jedí víly a pravděpodobně je jim připisována, protože roste pod zemí.

Muchomůrky Houby obecně, se svými nezemskými tvary a rychlým růstem, se s vílami často spojují, o čemž svědčí některá jejich anglosaská jména, např. ,,elfí čepička" nebo ,,sedlo dryády".

Mateřídouška obecná (Thymus vulgaris) O půlnoci o letním slunovratu tančí Král víl se svými stoupenci na záhonech mateřídoušky. Jedno kouzlo radí, že chcete-li zahlédnout víly, musíte si udělat odvar z květů mateřídoušky, kterou nasbíráte poblíž kopce víl, a z trávy z trůnu víl. Podobně jako ostatní květiny zasvěcené vílám, ani mateřídoušku byste si neměli brát domů, protože přináší smůlu.

Levandule Levandule zklidňuje tělo a mysl a pomáhá také dosáhnout klidného stavu, který potřebujete, abyste mohli vidět víly.

Fialka Fialky jsou spojovány s šerem, které nastává při soumraku, což je magická ,,doba mezi dobami", kdy je svět víl blíže a snáze do něj proniknete. Fialkové víno nebo čaj pijte za soumraku, tím si usnadníte vstup do jiných sfér. Fialkové víno můžete také použít jako rituální nápoj v předvečer letního nebo zimního slunovratu, přičemž budete pozorovat východ či západ slunce.
zdroj: Anna Franklin - Jak se setkat s vílami