Duben 2011

Strážní Andělé

25. dubna 2011 v 18:31 | Marry |  Andělé

Strážný Anděl


Jsou to andělé kteří mají na starosti jenom nás a nikoho jiného, jsou to milující bytosti jenom z čisté lásky a milují nás tak jak jen to jde. Jemnohmotnou bytost jako je anděl obyčejné oko může občas shlédnout jako jiskru, ale v podobě lidské bytosti s bílými křídly je vidíme vnitřním zrakem.Každá, úplně každá lidská bytost má přinejmenším 2 strážné anděly.Anděl je posel boha a má jen dobré úmysly, má nějaké své vlastnosti a inteligenci.
To že mluvíme s Andělem poznáme podle toho že se cítíme naplněni láskou a porozuměním, nikdy by nás nenaváděl ke špatnému činu, nemluvil by sprostě, ani by nás nevydíral... . Rozumí nám v každých ohledech a VŽDY NÁS USLYŠÍ. To že ho neslyšíme neznamená že on nás neslyší.Nemůže nám zasahovat do života bez našeho souhlasu ale bude nás popostrkávat k našemu cíli. Dává nám mnoho znamení ale když si zavřeme oči je jasný že je neuvidíme
Anděl je posel boha a má jen dobré úmysly, má nějaké své vlastnosti a inteligenci.


e-Kniha - Rafaelova škola

22. dubna 2011 v 10:18 | Marry |  Knihy/Filmy

Rafaelova Škola

Kniha o dívce jménem Marina. Ztratila svou Maminku už v pouhém jednom roku a nezbilo jí po ní nic žádné fotky,videa...
Jediné co jí po ní zřejmě zbylo byl úlomek nožičky maminčiny šperkovnice. Škola to byla krásná jako z jiného světa ale byla to škola pro elementály! Zapadne Marina mezi ostatní? Najde svoji maminku? Po kom má elementální geny? Vypátrají strašného vraha co se snažil Marinu zabít? Proč jí Gaia vyslala tak zvláštní sen?
Knížka je to krásná a úžasná a přečetla jsem jí téměř jedním dechem. Je napínavá a má mnoho rozcestí.