Leden 2011

Mé první neočekávané AC

13. ledna 2011 v 15:25 | Marry |  Astrální cestování
vfdsg

Když jsem zalehla tak jsem měla po celém těle husinu. Prostě ten pocit že je někdo ''špatný'' poblíž mě. Stejně jsem usla, ale to bylo špatně. Vždycky ze strachu žádám anděly aby mě chránili a kdybych to tehdy neudělala asi bych tu už nebyla. Tu noc jsem se budila pořád a pokaždé s tím pocitem,ale při předposledním probuzení byl pocit nejsilnější. Hned po usnutí se mi zdálo že padám z postele a najednou jsem se dívala v noci po svém pokojíku naproti své posteli. Stále tu byl ten strašný pocit, že tam nejsem sama a když jsem otočila hlavou tak za mnou bylo nějaké zlé zelené světlo,takové jako barva smaragdu. V panice jsem od něj utíkala k nejbližší pomoci a když jsem chtěla zavolat o pomoc tak jsem nemohla. Můj hlas se vytratil a já nevěděla co mám dělat. V tu chvíli mě něco vtáhlo z5 do postele a já se vzbudila. Už jsem necítila strach, ale stejně jsem byla vyděšená. Jestli se to bude opakovat tak asi přejdu na tvrdší opatření.

Co je to astrální cestování?

13. ledna 2011 v 14:55 | Marry |  Astrální cestování
Víte co je to klinická smrt že jo?Umíráte a najednou se ocitáte mimo své tělo. Po chvíli tunel se světlem a vás stahují z5 do těla, ale to už jsem moc daleko.Astrální cestování je vědomé opuštění svého těla. Nemyslím tím smrt ale to že se vaše duše na nějaký moment odpoutá od těla. Při tom jste s tělem spoutáni tkzv. stříbrnou nití. V astrálu můžete potkat nějaké bytosti a i jiné lidi co jsou právě v astrálu. To už je spíše pro zkušenější cestovatele. V astrále můžete lítat,procházet zdmi atd. .Můžete tam i zbloudit např. když projdete zdí tak se můžete dostat do světa vámi vymyšleného(fantaz-magor :D ).Budu to rozepisovat až v dalších článcích.Za chvilku sem přidám svůj první zážitek i když se mi zrovna moc nelíbil :(

O mě

12. ledna 2011 v 17:37 | Marry |  O mě a blogu
Ahoj, jsem 13tiletá holka, co se věnuje duchovnu. Jsem v 8. třídě základní školy a mám moc ráda přírodu a zvířata. Věnuju se andělům, vílám, energiím a meditaci. Mohlas bych se rozepisovat ale to nemám v plánu :). Zatím bude tento blog o duchovnu a o mé duchovní cestě. Budou tu různé návody ke komunikaci s jemnohmotným světem a jiném ''nadpřirozeném''.